کراتینه مو در غرب تهران

کراتینه مو چیست ؟

امروزه یکی از بهترین روش ها برای لخت و براق کردن موها استفاده از روش کراتین است , تعدادی از افراد در انتخاب این روش  تنها به احیای موی خود فکر می کنند و تعدادی دیگر در خدمات کراتینه مو صاف کردن موهای خود را مد نظر دارند تعدادی دیگر هم هستند که کراتین نمودن مو را به منظور هم صافی و هم احیا انتخاب می کنند بنابراین هر کس انتظارات خاصی از این امر دارد با این حال مهم ترین وظیفه کراتین کردن مو ها احیای موهای آسیب دیده و پس از آن صافی و ابریشمی کردن موها می باشد .

 • کراتینه مو چیست ؟
 • انواع کراتین کردن مو
 • روش کراتینه کردن مو
 • فواید و مضرات کراتین کردن مو
 • 6 مورد از بهترین مواد کراتین کردن مو
 • قیمت کراتینه مو زنانه
 • مراقبت های پس از کراتینه
 • کراتین کردن مو چقدر ماندگاری دارد ؟

سالن زیبایی غرب مارینا بیوتی

کراتینه مو چیست ؟

کراتینه مو

کرانیته مو روشی برای براق و صاف کردن مو هاست  , کراتین پروتئین موجود در موها بوده که موجی درخشش و صافی موها می شود در صورتی که موهای شما فر یا وز است بدین مفهوم است که موها به اندازه کافی کراتین ندارد , کراتین پروتئینی استکه در مو و ناخن ها وجود داشته و موجب سلامتی آنها می شود در صورتی که مو در معرض عوامل خارجی مانند رنگ کردن , تابش نور خورشید و تغییر سبک زندگی درخشنگی ان کاهش یافته و وز وز شوند از این روش استفاده می شود بنابراین برای صاف کردن موهای وز و فر بهترین روش کراتین کردن مو است در این امر که روشی شیمیایی شناخته می شود , توسط یک سری از فرآیندها ماده کراتین به موهای تزریق شده و موهای آسیب دیده بهبود و صاف و ابریشمی می شود .

انواع کراتین کردن مو

کراتینه برزیلی :

مدت ماندگاری کراتینه برزیلی 3 تا 6 ماه است , در نوع علاوه بر اینکه صاف شدن موهای وز حجم مو نیز حفظ می شود در این روش مواد کراتینه روی مو قرار گرفته و توسط برس گرد فلزی و سشوار مو خشک می شود مدت زمان کراتینه دراین روش با توجه به حجم مو یک ساعت تا یک ساعت و نیم است .

خدمات کوتاهی مو در غرب تهران

کراتینه احیایی :

زمان ماندگاری کراتینه احیایی 2 ماه است ؛ در این روش وز مو از بین رفته اما حالت و فر بودن مو حفظ می شود در این روش موها را با مواد کراتینه از ریشه تا نوک پوشش می دهند سپس موها را با سشوار و اتومو صاف می کنند .

روش کراتینه کردن مو

برای کراتینه مو ابتدا موها را شسته و آبکشی می کنند موها را خشک می کنند اما مقدار رطوبت باید باقی بماند , موها را به 4 تا 10 بخش تقسیم کرده و آرایشگر مواد کراتینه را درون ظرفی ریخته و با فرچه آن را به مو می مالد باید از ریشه مو یک انگشت فاصله ایجاد شده سپس مواد به موها زده شود همچنین باید مواد به صورت نازک روی موا قرار بگیرد برای موهای معمولی بیست تا سی دقیقه و برای موهای فر و وز چهل تا پنجاه دقیقه زمان لازم است سپس موها را شسته و خشک شده و با اتو مو با حرارت 400 تا 450 درجه موها را دسته دسته صاف کنید هر دسته باید 7 الی 7 بار اتو شود

فواید و مضرات کراتین کردن مو

بدون شک کراتینه کردن مو فرآیندی بوده که موها را صاف و شاداب نشان داده و به کاهش موخوره , تقویت مو , موهای قوی تر و ضخیم تر که می تواند آن را پر پشت نشان داده و بر درخشنگی آن می افزاید ؛ فواید خاصی در درمان کراتینه دریافت می کنید که به نوع مو و محصولات استفاده شده بستگی دارد اما در رابطه با عوارض این روش می توان موارد زیر اشاره نمود .

فیبروز ابرو غرب تهران

احتمال ابتلا به سرطان :

 زیرا تمام روش های معروف کراتینه استفاده از فرمالدوید است و این ماده سرطان زا بوده و جزء اصلی ماده مورد استفاده در کراتینه نمودن مو است .

ریزش بیش از حد مو :

تعداد زیادی از افراد از ریزش بیش از حد مو در استفاده از این روش شکایت دارند .

بد تر شدن بافت مو :

در باتدا افراد خوشحال در استفاده از این روش هستند اما پس از چند هفته بافت مهایشان ضعیف می شود .

واکنش های آلرژیک :

علایمی مانند بثورات و خارش از دیگر عوارض استفاده زا این روش بوده که تعدادی از افراد از آن ناراضی هستند .

6 مورد ازبهترین مواد کراتین کردن مو

 • گلد لیبل
 • کراپلکس
 • ریو
 • آمازون
 • گلوبال
 • کادیو

قیمت کراتینه مو زنانه

قیمت کراتینه کردن مو متغیر بوده  و این هزینه بستگی به اندازه و این هزینه بستگی به اندازه موها , پر پشتی و کم پشتی موها و برندهای مختلف مواد کراتیه دارد .

مراقبت های پس از کراتینه

پس از کراتینه کردن مو برای ماندگاری آن باید رماقبت های لازم را انجام داد , از جمله  نشست موها تا 72 ساعت عدم برخورد مو با آب های کلر دار مانند آب استخر و آب دریا ؛ استفاده نمودن از شامپوهای بدون سولفات ؛ نشستن بیش از اندازه مو و اینکه در استحمام موها را با آب بسیار داغ شست و شو نداد .

پیرسینگ در غرب تهران

کراتین کردن مو چقدر ماندگاری دارد ؟

با توجه به نیاز و نوع موی شما آرایشگر بهترین مواد را برای شما در نظر میگیرد بعضی از انواع کراتینه ماندگاری بالایی حودود 3 تا 6 ماه دارند برخی دیگر ماندگاری کمتری حداکثر 2 ماه دارند .

 

اهمیت کراتین مو

صافی و درخشندگی مو یکی از مهمترین المان های زیبایی در دنیای مدرن امروزی است. این موضوع به مهم‌ترین دغدغه فردی با موی فر و وز تبدیل شده است. در نتیجه این امر برای مراکز زیبایی و آرایشگاه ها فرصتی فراهم آورده است که با استفاده از روش های مختلف، تا حدودی موها را صاف و درخشان کنند. کراتینه مو یکی از این روش هاست که در سال های اخیر به طرز چشمگیری مورد استقبال افراد قرار گرفته است. با وجود اینکه این فرایند با عنوان یک روش زیبایی-ترمیمی شناخته شده اما باید توجه داشت که کراتینه مو هم مانند هر روش شیمیایی دیگری، معایبی دارد.کراتین و کراتینه مو چیست ؟
کراتین پروتئین اصلی موجود در پوست، مو و ناخن است که باعث حفاظت و عدم شکنندگی آنها می شود. این ماده مسئول فعالیت های حیاتی سلول از قبیل تولید پروتئین است و به همین دلیل باعث شادابی و درخشندگی مو می شود. پس وقتی میزان این ماده براثر قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیم، مواد شیمیایی یا تغییر سبک زندگی، در سلول های پوست و مو کم می شود، موها شادابی خود را از دست داده و به اصطلاح وز و زبر خواهند شد.

در سال های اخیر کراتینه مو برای ترمیم موی آسیب دیده و زبر روی کار آمده است. در واقع کراتین مورد نیاز به صورت مصنوعی و با مواد شیمیایی ساخته و برای ترمیم مو به کار گرفته می شود. اما این روش دائمی نیست و بعد از مدتی مو، شفافیت و صافی خود را از دست داده و به ترمیم دوباره نیاز خواهد بود. کراتینه مو که خود به روش های برزیلی و احیایی تقسیم می شود برای ترمیم موهای زنان و مردان به کار می رود.
مراقبت های بعد از کراتینه مو
کراتینه مو به عنوان روشی ترمیمی شناخته شده است، اما توجه داشته باشید که خود این فرایند هم به مراقبت احتیاج دارد. معمولا شامپوهای ویژه ای برای بعد از کراتینه وجود دارد که آرایشگر شما با توجه به ویژگی های خاص موی خودتان پیشنهاد خواهد کرد. علاوه بر این ممکن است تا چهل و هشت ساعت قادر به شستن موها یا بستن آن ها نباشید.
خدمات تخصصی کاشت مژه موقت
خدمات تخصصی کاشت مژه موقت
روش های متفاوتی برای داشتن مژه بلند و پرپشت وجود دارد. مانند ریمل زدن ، کاشت مژه ، اکستنشن مژه و کاشت مژه هیدن وجود دارد. در سالن مارینا کلیه خدمات تخصصی اکستنشن مژه و لیفت ابرو انجام می گیرد. کاشت مژه هیدن به صورت موقت با ماندگاری یکماه

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button