مقالات

کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی چیست ؟

کرم مرطوب کننده نقش مهمی در حفاظت سلامت از پوست دارد حفاظ رطوبت پوست و رطوبت رسانی به آن از مهم ترین وظایف این نوع کرم است استفاده روزانه از مرطوب کننده ها برای پوست سالم امری حیاتی است فارق از نوع پوستی که دارید باید مناسب ترین کرم یا لوسیون را برای مرطوب کردن پوست استفاده کنید این امر به درخشان و براق ماندن پوست در طول روز کمک می کند از جمله کرم های مات کننده و رطوبت رسان پوست های چرب مستعد جوش کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی است . آرایشگاه زنانه مارینا در شهرک راه آهن در خدمت شماست . برای  دریافت نوبت با ما تماس بگیرید  و یا همراه ما باشید با :

  • آکنه یا جوش چیست ؟
  • کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی چیست ؟
  • ترکیبات موجود در کرم اینیکسیال پرفکشن
  • نحوه استفاده از کرم اینیکسیال پرفکشن
  • ویژگی های کرم مت بالانس

آرایشگاه زنانه در چیتگر

کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی چیست ؟

آکنه یا جوش چیست ؟

آکنه یا جوش نوعی اختلال پوستی بوده که از نوجوانی شروع و تا آخر جوانی ادامه دارد جوش ها بیشتر در نواحی یعنی جاهای که دارای غده چربی فراوان هستند مانند اطراف بینی , پیشانی , چانه , قسمت های فوقانی پشت و سینه و شانه ها دیده می شوند .جوش بیشتر در صورت دیده می شود و شکل های متفاوتی دارد .

کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی چیست ؟

از جمله کرم های مات کننده و رطوبت رسان پوست های چرب مستعد جوش کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی است این نوع کرم مرطوب کننده با 98 درصد پایه طبیعی و گیاهی دارای کمپلکس قندی با منشأ چوب و گندم می باشد که رطوبت رسانی عمقی و طلانی مدت بدون احساس سنگینی و چربی اضافه بر روی پوست های چرب و مستعد به جوش ایجاد می نماید .

نمونه کار رنگ مو آمبره در چیتگر

ترکیبات موجود در کرم اینیکسیال پرفکشن

کرم مت بالانس اینیکسیال پرفکشن ایکسی دارای 98 درصد ترکیبات طبیعی و 90 درصد تنگ کننده منافذ پوستی , 90 درصد رضایتمندی از لحاظ کاهش جوش های پوستی و 80 درصد رضایتمندی از لحاظ مات کنندگی است ترکیبات موجود در این کرم سالیسیک اسید که موجب لایه برداری می شود ؛ پودر بامبو و کاج که خاصیت مات کنندگی دارد الکل که تنظیم کننده ترشح چربی بوده و تنگ کننده منافظ است ؛ OPC کاج خاصیت ضد چروک داشته , کمپلکس برنج / روی و ویتامین A که تمیز کننده پوست بوده , کمپلکس قندی با خاصیت مرطوب کنندگی فوری و نیز در ترکیب این کرم عصاره خلنگ با خاصیت مرطوب کنندگی وجود دارد .

نحوه استفاده از کرم اینیکسیال پرفکشن

پس از اینکه پوست صورت را با لوسیون دوفاز تمیز نمودید از کرم مت بالانس بر روی پوست تمیز صورت و گردن به دفعات در طول روز استفاده نمایید .

ویژگی های کرم مت بالانس

  • دارای خاصیت مرطوب کنندگی و آبرسانی
  • ضد جوش و لک های ناشی از جوش
  • جمع کننده منافذ پوست
  • تنظیم کننده سموم , چربی و ترشحات پوست
کراتینه مو شهرک راه آهن
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button