مقالات

موی کوتاه مناسب چه افرادی است ؟

این روزها نه می توان گفت که موی بلند مخصوص خانم ها و نه اینکه موی کوتاه مخصوص آقایان است زیرا هر کس براساس سلیقه خود می تواند مدل موی های مختلفی را انتخاب نماید از انواع مدل موهایی که می تواند برای دخترخانم های جوان و نیز خانم های میانسال مناسب باشد مدل موی کوتاه است اینکه مدل موی کوتاه مناسب چه افرادی است ؟ باید گفت ؛ انواع مدل های کوتاه مو وجود دارد که می توان آن را با توجه به سلیقه و فرم صورت خود انتخاب نمود . اگر دنبال کوتاهی مو و بهترین مدل های مو هستید سالن زیبایی مارینا در غرب تهران در خدمت شماست . کلیه نقاط غرب میتوانند از ما وقت کوتاهی مو و بافت مو بگیرند . همراه ما باشید با ادامه مطلب  

آرایشگاه کوتاهی مو در غرب تهران 

مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه به چه صورتی میاد ؟

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد :

اینکه موی کوتاه مناسب چه افرادی است ؟ به فرم صورت برمی گردد ؛ خانم هایی که صورت گردی دارند؛ باید مدل موی انتخابی آنها گردی صورت را کمتر نشان دهد مانند مدل خامه ای دخترانه ؛ مدل کوتاه فشن , مدل لیر , پیکسی کوتاه یا همان مدل کلاسیک  چتری یک طرفه یا چتری پرده ای برای صورتهای گرد مناسب است .

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت کشیده :

در این صورت ها طول بیشتر از عرض بوده و گونه ها برجسته نیستند فک حالت دراز داشته و استخوان های فک زاویه دار  نیستند ؛ از بهترین مدل موها برای این فرم صورت مدل موی چتری است زیرا می توان با پوشاندن پیشانی خود بخشی از طول صورت را پنهان کرد از دیگر فرم ها برای این نوع صورت می توان به مدل پیکسی اشاره کرد .

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت الماسی :

در ادامه به اینکه مدل موی کوتاه مناسب چه افرادی است ؟ به فرم مو برای صورت الماسی شکل اشاره می کنیم ؛ افرادی که در چهره آنها خط چانه و پیشانی کوچکتر نسبت به استخوان های گونه است صورت الماسی دارند در این فرم صورت حجم زیاد بر روی تاج سر یا چتری های بلند باعث کوچکتر شدن حجم صورت می شود اما مدل های سبک تر بسیار زیباتر است مدل موی باب لایه ای تا چانه یا مقداری پایین تر چهره اماسی را بهتر نشان می دهد .

بهترین مدل مو برای فرم صورت مثلثی :

در صورتی که پیشانی شما باریک و فک یا چانه پهن تر است صورت شما مثلثی است برای این نوع بهتر است حجم بالای سر یا پیشانی را افزایش دهند زیرا می توانند این قسمت را عریض تر کنند به علاوه موی مواج و فر نرمی بخش به بخش پایین زاویه دار صورت است .

بهترین مدل مو برای صورت قلبی :

اگر چانه باریک و ناحیه بالای صورتتان پهن است ؛ فرم صورت شما قلبی است در این نوع می توان مدل موهای بلند تا شانه را انتخاب کنید و به هیچ عنوان  مدل های چتری را انتخاب نکنید .

سالن بافت مو  در شهرک راه آهن

بهترین مدل مو برای صورت بیضی :

در صورتی که صورت کشیده و خط فک باریک تر از استخوان گونه است صورت شما بیضی شکل است به این نوع تمام مدل ها می آیند به ویژه می توان مدل کوتاه پسرانه همراه با چتری را انتخاب کرد اما موهای صاف و بلند و بدون لایه و یا چتری های بلند مناسب نیستند .

بهترین مدل مو برای صورت مستطیلی :

صورت های مستطیلی کشیده ترین فرم صورت هستند که بین مربع و بیضی قرار دارد این نوع افراد باید کوتاهی موهایشان به گونه ای باشد که صورت پهن تر دیده شده و و تیزی زاویه فک و پیشانی گرفته شود بهترین مدل مو برای این صورت اندازه مو تا زیر گوش یا زیر چانه است با فر کردن مو نیز می توان کشیدگی صورت را متعادل کرد همچنین چتری کردن جلوی مو و خرد کردن موها در اطراف برای این فرم صورت مناسب است اما موهای صاف و لخت برای آنها مناسب نیست .

بهترین مدل مو برای صورت مربعی :

در انتهاب مقاله با عنوان مدل موی کوتاه مناسب چه افرادی است ؟ به صورت های مربع شکل رسیدیم ؛ برای صورت های مربعی باید از مدل مویی استفاده کرد که زوایه صورت را ملایم تر نشان دهد مدل موی گرد برای این صورت ها مناسب است زیرا زاویه و خط های فک را ملایم تر نشان می دهد در صورتی که به مدل موهای گرد چتری های بلند و پریشان را بیافزایید فرم صورت مناسب تر به نظر می آید .مدل موی انتخابی باید در قسمت کناره های صورت مو صاف باشد همچنین موها باید به شکل خیلی ملایم روی کناره های صورت ریخته شوند .

ایده های خلاقانه رنگ مو 
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button