انواع رنگ موی طبیعی

انواع رنگ موی طبیعی

برای خانم ها به طور کلی می توان دو نوع آرایش را در نظر گرفت یکی رنگ کردن مو و دومی مدل موکم پیش می آید که این دو از هم جدا باشند به این دلیل که حتی مدل مو باز هم یک رنگ کردن به حساب می آید ؛ اما با این حال رنگ کردن مو در بین خانم ها بسیار اهمیت داشته و تأثیر بسزایی در زیبایی و چهره فرد دارد به همین دلیل انتخاب درست رنگ مو از عوامل تأثیر گذار در زیبایی به شمار می آید رنگ مو به صورت طبیعی و یا با استفاده از مواد شیمیایی تهیه می شود اما در این بین یکی از رنگ موهای محبوب رنگ موی طبیعی یا همان گیاهی است به این دلیل که رنگ موهای شیمیایی درست است که دارای مزایای زیادی هستند اما آسیب هایی را به موهای شما می رسانند . برای درامان ماندن از آسیب های آنها بهتر است از یکی از انواع رنگ موی طبیعی استفاده نمایید .

  • نکات مهم در ماندگاری انواع رنگ موی طبیعی
  • طرز تهیه 7 نوع رنگ موی طبیعی
  • فواید استفاده از رنگ موی گیاهی
  • بهترین برند رنگ مو گیاهی

نکات مهم در ماندگاری انواع رنگ موی طبیعی

  • عدم استفاده از آب داغ و استفاده از آب ولرم
  • عدم استفاده زیاد از اتو مو و سشوار
  • استفاده از اسپری ضد حرارت بر روی موها هنگام استفاده از اتومو و سشوار
  • استفاده از فیلتر آب در حمام برای فیلتر کردن کلر و فلزات

طرزتهیه 7 نوع  رنگ موی طبیعی

تهیه رنگ موی طبیعی قهوه ای :

برای تهیه رنگ موی طبیعی قهوه ای می توانید از ترکیب یک قاشق غذاخوری حنا , 3 قاشق غذاخوری قهوه , 1 لیوان آب جوش و 3 قاشق غذاخوری ریوند چینی استفاده کنید در ابتدا قهوه و ریوند آسیاب شده را با هم ترکیب و با اضافه کردن یک لیوان آب جوش به آن اجازه دهید یک ساعت دم بکشد پس از این مدت حنا را به ترکیب اضافه و مخلوط نمایید رنگ مو را بر روی موها قرار داده و پس از پوشش کامل مو اجازه دهید یکساعت روی موها بماند و موها را شست و شو دهید .

فیبروز ابرو و موژه در شهرک راه آهن

تهیه رنگ موی طبیعی قهوه ای بلوطی :

رنگ موی قهوه ای بلوطی از محبوب ترین رنگ ها در انواع رنگ مو طبیعی می باشد برای بلوطی کردن موها پودر حنا را با آب اکسیژنه ترکیب نموده و به موها آغشته کنید پس از گذشت 2 ساعت مو ها را با آب ولرم بشویید .

تهیه رنگ موی طبیعی طلایی :

از انواع رنگ موی طبیعی زیبا , رنگ موی طلایی است برای تهیه این نوع رنگ 5 قاشق غذاخوری گل بابونه را همراه با 5 قاشق غذاخوری گل ریواس ترکیب نموده و سه لیوان آب به آن اضافه کنید این ظرف را به مدت بیست دقیقه روی حرارت ملایم قرار دهید سپس همه مواد را درون صافی بریزید و پس از آن موها را به کمک آن ماساژ دهید اگر موهای شما سفید رنگ است به کمک این مواد رنگی طلایی به خود میگیرد .

تهیه رنگ موی طبیعی مشکی :

برای تهیه رنگ موی مشکی 4 قاشق غذاخوری حنا را درون ظرفی با مقداری آب جوش ترکیب نمایید پس از یکساعت بعد آن را روی سر ماساژ دهید پس از گذشت حدود 2 ساعت موها را با آب ولرم شست و شو دهید در این هنگام 4 قاشق غذاخوری وسمه را با باقی آب جوش در ظرفی دیگر مخلوط نمایید و پس از خشک شدن کامل موها وسمه را روی سر ماساژ دهید و پس از دو ساعت سر را با آب وارم شست و شو دهید .

تهیه رنگ مو طبیعی مسی :

برای تهیه رنگ موی مسی 4 قاشق غذاخوری گل ریواس را به همراه 4 قاشق غذاخوری گل بابونه و 4 قاشق غذاخوری حنا و 3 لیوان آب بجوشانید و پس از صاف کردن مواد موها را با آن ماساژ داده و پس از دو ساعت بشویید .

تهیه رنگ موی طبیعی شرابی :

یک عدد چغندر متوسط قرمز رنگ را در مقداری آب جوشانده و با شش قاشق حنا مخلوط نمایید و روی موها قرار داده و پس از یک ساعت مو ها را با آب ولرم شست و شو دهید .

تهیه رنگ موی گیاهی زیتونی روشن با حنا :

5 پیمانه پودر حنا با 35 پیمانه گل بابونه و 20 پیمانه گل رد ,10 پیمانه کتیرا همراه با 60 پیمانه سدر را با مقداری آب مخلوط نموده تا خمیری آبکی شود مو ها را به آن آغشته و چند ساعت بعد با آب ولرم شست و شو دهید ( اگر پیمانه ندارید از یک قاشق غذاخوری به عنوان پیمانه استفاده نمایید. )

فواید استفاده از رنگ موی گیاهی

استفاده از انواع رنگ مو طبیعی و گیاهی هیچ عوارضی برای پوست و مو ندارند با این حال قبل از استفاده روی پوست تست شوند ؛ مواد مغذی که در رنگ موهای گیاهی وجود دارد جدا از رنگ دهی در موها نیز اثرات مثبتی دارند از جمله خواص انواع رنگ مو گیاهی می توان به تقویت کردن مو , جلوگیری از ریزش مو , کنترل چربی سر , حجم دهندگی مو , جلوگیری از شوره و موخوره و کنترل سفیدی مو اشاره نمود .

بهترین برند رنگ مو گیاهی

از برندهای معروف رنکگ موی طبیعی می توان به برند ابریشم , مارال , رنگ موی گیاهی ویتامول مدل 7.0 Natural Extract , رنگ مو گپ , برند گارنیر , کمپانی فیتو و… است .

سالن  کوتاهی مو در غرب تهران

مدل های برتر  رنگ مو 1401

رنگ موهای زیادی مورد استفاده قرارمیگیرد اما همانطور که کاربران خواسته بودند ما اشاره ای به رایج ترین رنگ موهای 140 خواهیم داشت

 رنگ موی بلوند دودی ، رنگ موی بلوند سفید  ، رنگ موی شکلاتی  ، رنگ موی بژ  ، رنگ موی عسلی  ، رنگ موی زیتونی  ، رنگ موی دودی ساده  ،رنگ موی نسکافه ای  ، رنگ موی دودی طلایی ، ، رنگ مو با تم بلوند دودی زیتونی   ، رنگ موی بلوند ابریشمی 

رنگ موی بلوند دودی
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button