تاتو در غرب تهران

تقویت مژه و ابرو

تاتو پلک در غرب تهران 

یکی از حساسترین نقاط برای تاتو ،  پلک های شما زیباجویان عزیز  است  . با بیش از 10 سال تجربه کاری تاتو صورت و بدن در غرب تهران بهترین طرح های تاتو را با کیفیت تضمینی روی پلک شما عزیزان اجرا میکنیم . تاتو خط چشم جراحی شده ، طرح های نقش و نگار و نوشته های زیبا و جدیدترین تاتوهای روز را بدون هیچ عوارضی با سالن زیبایی مارینا تجربه کنید .

تاتو پلک در غرب تهران

تاتو لب در غرب تهران 

نقاط نیمه خصوصی میتوانند جذابترین طرح های تاتو را داشته باشند . البته به همین سادگی ها هم نیست . تاتو پشت لب یا نقاط مشابه که هم حساس هستند و هم نیاز به دیزاین حرفه ای دارند کار هر کسی نیست . سالن زیبایی مارینا هر گونه طراحی تاتو لب را به بهترین شکل ممکن اجرا میکند . تاتو لب و پشت لب در غرب تهران با اجرای فونت و نقش و نگاره و طرح های دلخواه مشتری با بهترین قیمت را از ما بخواهید

تاتو لب در غرب تهران

تاتو پشت گوش و گردن در غرب تهران

گردن از نقاط عمومی بدن است  و انتخاب طرح تاتو برای این محیط  خیلی باید با دقت انجام شود . بسیاری از کاربران به دلیل انتخاب طرح نامناسب  ، بعد از تاتو پشیمان میشوند . ازین جمله یک مشاوره اساسی لازم است تا بهترین طرح تاتو گردن و پشت گوش انتخاب شود .  سالن زیبایی مارینا این مشاوره را به شما میدهد و با جدیدترین طرح های تاتو گردن در غرب تهران و همینطور طرح های خارق العاده تاتو پشت گوش در خدمت شماست .

تاتو پشت گوش و گردن

تاتو سر و صورت در غرب تهران

البته که طرح تاتو سلیقه ایست و در این بین ممکن است زیباجوی شلوغترین یا ساده ترین طرح ها را مد نظر داشته باشد . اما  بسته به فرهنگ ، محیط  ، سبک زندگی و خانواده و فاکتورهای دیگر بهتر است قبل از انتخاب طرح مشاوره بگیریم و صبور باشیم . فاکتورهایی چون قرینه سازی ،  دو بعدی یا سه بعدی بودن تاتو ، سایه زنی جنسیت و مواردی مثل کارکترهای مورد علاقه  ، طاسی ، لک های پوستی و… میتوانند کمک کنند که از تاتو سر و صورت رضایت بیشتری داشته باشید . سالن زیبایی مارینا در خصوص طراحی و اجرای تاتو سر و صورت در غرب تهران در خدمت شماست . هزاران طرح های تاتو برای صورت شما در نظر داریم .

تاتو صورت و سر

تاتو دست در غرب تهران

برای دست های شما جدیدترین طرح های تاتو را در نظر داریم . از شیک ترین طرح های تاتو ساده تا نقش و نگار و تاتو کارکترهای مورد علاقه خودتان طراح و تاتو کار حرفه ای سالن زیبایی مارینا پیشنهادات ویژه ای دارد . همراه ما باشید و برای دریافت نوبت با ما تماس بگیرید

پیرسینگ چیست

تاتو نقاط خاص در غرب تهران

هر مدل طرح تاتو روی اندام شما زیباجویان عزیز اجرا میشود . تاتو سینه ، باسن ، طرح های تاتو کمر و ران  و…. توسط تاتو کار ما اجرا میشود . تاتو کار شما خانم بوده و انتخاب طرح نیز به اختیار شما عزیزان است .

آیا تاتو درد دارد

ابزار لازم برای تاتو

در سال های اخیر خالکوبی یا تاتو طرفداران زیادی پیدا کرده است تاتوکار می تواند طرح های زیادی را روی بدن فرد ثبت کند اما تاتو محدود به بدن نیست و به عنوان آرایش نیمه دائم در صورت خانم ها مانند میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو برای حالت دادن به ابرو استفاده می شود در خالکوبی جوهر توسط سوزن وارد لایه ای پوست شده و رنگدانه پوست تغییر می کند و می تواند تصویر مورد نظر را ایجاد نمود اما برای ایجاد خالکوبی و طرح مورد نظر نیاز به تجهیزات و ابزار لازم برای تاتو است .

ابزار لازم برای تاتو

دستگاه تاتو  :

از جمله مهم ترین ابزار لازم برا تاتو دستگاه تاتو بدن بوده که در دو مدل دوار و کویل وجود دارد نوع کویل دارای سرو صدای زیادی است اما به دلیل راحتی در تنظیم و امکان کنترل بیشتر توسط هنرمند طرفداران خود را دارد این نوع برای خطوط ریز و سایه زدن بسیار مناسب است نوع دوار بیصدا و وزن کمی دارد اما کار با آن راحت است .از دیگر دستگاه تاتو می توان به خط انداز , سایه زن , پنوماتیک اشاره کرد .بهترین دستگاه تاتو باید موتور قوی و وزنی سبک داشته باشد زیرا ممکن است کار طولانی بوده و دست تاتو کار خسته شود .از بهترین برندها می توان به اینجکتا , بیشاپ , FKIRON و…. اشاره کرد .

سوزن تاتو :

انتخاب سوزن تاتو در کیفیت کار تأثیر بسزایی دارد این سوزن در انواع گرد , سایه زن , مگنوم , تخت و… وجود داشته که از هر کدام با توجه با کاربرد آن برای سایه زدن , خط کشیدن , پر کردن و یا پخش کردن تاتو بر روی پوست استفاده می شود اجرای یک تاتو بدن بزرگ با دستگاه ممکن است نیاز به استفاده از چندین سوزن باشد تا طرحی زیبا را اجرا کند .این سوزن ها در سایزهای مختلف , 9RL , 3RS , 5Rs , 7Rs , 9Rs , 5M1  و… می باشند

جوهر تاتو :

جوهر تاتو از مهم ترین ابزار لازم برای تاتو بوده که از رنگدانه های مختلف ترکیب می شود  که هنگام انتقال آن به روی سطح پوست یک واکنش شیمیایی صورت گرفته و این امر موجب شده تا رنگ در سطح مربوطه توسعه یابد استفاده از تجهیزات مدرن به ویژه رنگ های مرغوب و بادوام و نیز مهارت فرد نقش بسیار مهمی در ایجاد خالکوبی زیبا و کیفیت کار دارد .رنگ ها در دو دسته معمولی و وگان بوده که نوع وگان کم خطر و هزینه بیشتری دارد

پوست مصنوعی تاتو:

از آنجا که کار خالکوبی کار بسیار حساس و ظریفی است یکی از بهترین ابزار برای تمرین استفاده از پوست مصنوعی است این پوست ها دقیقا شبیه به پوست واقعی بوده و به صورت بزرگ  کوچک می باشند و می توانید با تهیه ان شروع دقیق و ظریفی در این حرفه داشته باشید .

کیف تاتو :

برای جابه جایی راحت تر وسایل نیاز به کیف تاتو است این کیف با داشتن فضایی مناسب و بزرگ و طبقه بندی شده برای نگهدری لوازم به شما در جابه جایی کمک می کند و در انواع مختلف ساده , متوسط و بزرگ وجود دارد .

دیگر وسایل و تجهیزات تأتو شامل کرم های مراقبتی , ابزار قرینه سازی , ریموور , استند تاتو , رقیق کننده تاتو گریپ تاتو , انواع دستگاه ترانس تاتو و نیز تمیز کننده  ورقیق کننده تاتو می باشد .

گالری کارهای جدید رنگ مو در چیتگر

آیا تاتو بی خطر است ؟

تاتو یا همان خالکوبی در سال های اخیر بسیار محبوب و پر طرفدار شده , توسط این هنر می تواند طرح های زیبا را روی بدن ایجاد نمود ؛ خالکوبی تنها مختص به بدن نبوده و به عنوان آرایش نیمه دائم برای فرم دادن ابرو مانند شیدینگ و میکروبیدینگ نیز در خانم ها رواج دارد ؛ خالکوبی توسط جوهر و سوزن یا رنگ دانه صورت میگیرد خالکوبی می تواند موقت یا دائمی باشد در صورتی که جوهر به لایه میانی پوست تزریق شود تاتو دائمی و و اگر در لایه اول پوست صورت پذیرد به آن تاتو موقت می گویند .اما با تمام مزایا و زیبایی که خالکوبی برای فرد به وجود می آورد آیا تاتو بی خطر است ؟

  • مزایای تاتوی بدن چیست ؟
  • آیا تاتو بی خطر است ؟
سالن زیبایی در شهرک راه آهن

مزایای تاتوی بدن چیست ؟

برای اینکه به جواب این سوال برسیم که آیا تاتو بی خطر است یا نه ؟ ابتدا باید مزایا و معایب تأتو را بررسی کنیم .

مزایای تاتوی بدن :

یکی از مهمترین مزایای تاتوی بدن این است که توسط آن می توان قسمت هایی از بدن را که دوست ندارید یعی دارای علایم و لک است بپوشانید با خالکوبی کردن و ایجاد یک طرح زیبا می توان برخی علایم و یا لکه های پوستی را که برای فرد خوشایند نیست را پوشاند ؛تاتو دارای طرح ها و رنگ های مختلفی است شما می توانید با انتخاب طرحی زیبا بدن خود را به تابلو نقاشی از آن طرحی که دوست دارید تبدیل کنید همچنین با این روش می توان آرایشی موقت داشت , خط چشم و لب و شیدینگ لب از مواردی بوده که می توان توسط تاتو روی صورت ایجاد نمود و از آرایش کردن روزانه بدون صرف زمان زیاد خلاص شد .

آیا تاتو بی خطر است ؟

اگر در مراکز غیر معتبر  و غیر بهداشتی  تاتو داشته باشید خطراتی  ممکن است در کمین شما باشد

خطرات تاتو در دوران بارداری :

با اینکه تحقیقات کافی در رابطه با تاتو در دوران بارداری وجود ندارد و نیز هیچ قانون قطعی در رابطه  با آن وجود ندارد و به طور قطع نمی توان گفت که تاتو بی خطر است یا نه ؟ اما مواردی در خالکوبی وجود دارد که باید آن را در نظر بگیرید از جمله ؛ خطر عفونت پوست زیرا 5 تا 6 درصد از افراد دچار عفونت پوست می شوند ؛ خطر انتقال بیماری هایی مانند هپاتیت B و C و اچ آی وی آن هم در صورت عدم رعایت بهداشت, و ممکن است رنگدانه های تأتو بر رشد کودک تأثیر منفی بگذارد همچنین به دلیل تغییرات پوستی مانند ترک های پوستی شکم و سینه پس از زایمان طرح ممکن است تغییر شکل داده و زشت شود . در صورتی که خالکوبی دارید پس از زایمان اقدام به تاتو کنید .

آرایشگاه کوتاهی مو در غرب

ایجاد آلرژی :

در معایب تأثو گفتیم که امکان ایجاد آلرژیک وجود دارد که با علایمی مانند قرمزی و خارش همراه است گاهی نیز پس از سال ها بعد از تاتو پوست دچار التهاب و آلرژیک در این ناحیه می شودهمچنین احتمال ایجاد واکنش سارکوئیک وجود دارد که می تواند سیستم ایمنی بدن را به طور عمومی درگیر نمایدو موجب تورم غده لنفاوی ریه شد این عوامل نه اینکه قطعی باشد اما ممکن است این عوارض چند سال پس از خالکوبی به سراغ فرد بیاید .

خطرات تاتو برای پوست :

ممکن در اطراف جوهر خالکوبی ناحیه ای از التهاب ایجاد شود همچنین خالکوبی می تواند باعث برجسته شدن ناحیه از رشد بیش از حد بافت اسکار باشد . همچنین در صورتی که پوست حساسی دارید خالکوبی باعث افزایش خارش پوست پس از بهبود آن و ندرتا ممکن است به رنگ استفاده شده آلرژیک داشته باشید .

امکان ایجاد عفونت :

عفونت استاف نوعی عفونت بوده که ممکن است با خالکوبی ایجاد شود ؛ باکتری های استاف می توانند در برابر آنتی بیوتیک ها مقاومت کنند اما با این حال این عفونت قابل درمان است .

 بیماری های پوستی :

اگر دچار اگزما یا دیگر مشکلات پوستی مانند پسوریازیس هستید پوست شما از قبل حساس شده است بنابراین ممکن است با تاتو در معرض خطر بیشتری قرار بگیرید ؛ اگر چه با داشتن اگزما می توان تاتو انجام داد اما اگر اگزمای شما عود کننده بوده یا به رنگ حساسیت دارید تاتو ایده خوبی نیست و تا زمانی که بیماریخوب شود صبر کنید .

آسیب رسیدن به موها :

تاتو دارای رنگ های شیمیایی و سمومیت زاست و به فولیکول های مو , غدد چربی و اعصاب پوست آسیب می رساندآنهایی که ابرو را تاتو می کنند با گذشت زمان موهای ابرو را از دست می دهند اما در صورتی که ابروهای شما از قبل دچار ریزش شده و به همین دلیل اقدان به تأتو ابرو نمودید می توان به این روش غیر دائم ابروها را فرم و آرایش داد

کراتینه مو در شهرک گلستان

زیبایی بدن با تاتو

در بیشتر مقالات از خودداری کردن تاتو بدن گفته میشود . اما اگر تاتو خوب نیست  پس چرا بیشتر جوانان آن را ترجیح میدهند . اگر دنبال مرکز تاتو در غرب تهران هستید اما شک دارید تاتو بزنید یا نه ما به شما چند ویژگی تاتوهای مدرن را بازگو میکنیم تا درست تصمیم بگیرید .

  • تاتو مدرن با تجهیزات مدرن انجام میشود و این هیچ عوارضی ندارد
  • درد تاتو مدرن روی صورت و بدن بسیار کم است . سوزن های مخصوص تاتو هم بسیار ریز هستند و هم کاملا بهداشتی و هم توسط دستگاه استفاده میشود و درد خیلی کمی دارد 
  • تاتوهای مدرن طرح ها را با بهترین کیفیت ممکن اجرا میکند . این میتواند هم جذاب باشد  و هم انگیزه ای برای نگهداری آن روی اندام شما ایجاد کند .
  • تاتوهای مدرن هزینه بالایی ندارد و همچنین از ماندگاری دائم برخوردارند .
  • اجرای تاتوهای مدرن خیلی کم طول میکشد و سرعت عمل عالی در تاتوکاری تجربه خواهید کرد . طرح های بسیار شلوغ را میتوان با تجهیزات تاتو مارینا در کمترین بازه زمانی اجرا کرد 
  • فونت های سفارشی را میتوان با تجهیزات تاتو مدرن اجرا کرد . همه فونت های موجود توسط تاتو کار ما انجام میشود .
  • طرح های سفارشی شما را  تاتو کار ما میتواند به راحتی اجرا کند . 
تاتو در غرب تهران
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button