مقالات

چه مدل ناخنی برای دست تپل خوب است ؟

ناخن ها یکی از مورد توجه ترین نقاط بدن محسوب می شوند و خانم ها نیز به زیبایی آنها اهمیت می دهند ؛ مدل های ناخن انواع مختلفی دارد مدل ناخن با توجه به فرم دست انتخاب می شود تعدادی از خانم ها دست های کشیده و تعدادی دیگر دست های تپل دارند مدل ناخن برا هر کدام متفاوت است مثلا برای خانم هایی با دست های تپل باید مدلی را انتخاب نمود که  دست ها را کشیده تر و لاغر تر نشان دهد اما چه مدل ناخنی برای دست تپل خوب است ؟ سالن زیبایی مارینا با خدمات کاشت ناخن با جدیدترین طرح های روز در خدمت شماست . برای نوبت کاشت ناخن در غرب تهران با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

  • چه مدل ناخنی برای دست تپل خوب است ؟
  • چه مدل ناخنی به چه دستی میاد ؟

مرکز کاشت ناخن در غرب تهران

چه ناخنی برای دست تپل

چه مدل ناخنی برای دست تپل خوب است ؟

مدل ناخن بیضی :

اینکه چه مدل ناخنی برای دست تپل خوب است ؟ می توان به مدل ناخن بیضی اشاره کرد ؛ این مدل نه تنها مناسب دست گرد و تپل بلکه برای دستان لاغر و کشیده نیز می تواند انتخاب درستی باشد . این مدل شبیه به مدل بادامی است اما باید قسمت بالای آن را پهن تر سوهان کشید .برای دیزاین ناخن از طرح های هنری و رنگ های پاستیلی استفاده کنید .

مدل ناخن مربعی :

از دیگر مدل های مناسب ناخن برای دستان تپل و انگشتان کوتاه مدل مربعی است ؛ این نوع یکی از مدل های بسیار زیبا بوده و این مدل را می توان با انواع روش های کاشت ناخن مانند اکریلیک , قالبی , ژله ای و…. ایجاد نمود این مدل می تواند کوتاه , متوسط یا بلند باشد و اجرای بسیاری از مدل های فرنچ ناخن جلوه زیبایی به آن می دهد .برای دیزاین آن می توان از انواع رنگ های جیغ , روشن و براق استفاده کرد .

سوراخ کردن گوش در شهرک گلستان

مدل ناخن گرد :

مدل گرد برای ان دسته از افرادی است که دوست دارند ناخنشان را کوتاه نگه دارند این مدل مدلی کوتاه و طبیعی است و برای افرادی مناسب است که می پرسند چه مدل ناخنی برای دست تپل مناسب است ؟ زیرا ناخن آنها را برایک تر و بلند تر نشان می دهد  از طرفی نیاز به مراقبت زیادی ندارد طراحی آن نیز بستگی به خودتان دارد برای انها می توان از رنگ های جیغ , روشن و… استفاده کرد .

مدل ناخن بادامی :

این نوع مدل در قسمت بالا باریک می شود و بهتر است که از آن برای ناخن های کوتاه استفاده نشود ؛ انگشتان بلند و کشیده مناسب ناخن های بادامی شکل است در صورتی که ناخن های شما لاغر و بلند است مدل بادامی بهترین انتخاب برای آن است برای لاک زدن به آنها می توان از رنگ های کمرنگ یا خنثی همچنین طرح های هنری استفاده نمود .

کرولی مو در چیتگر

مدل ناخن بالرینی :

مدل ناخن بالرینی ترکیبی از مدل بیضی و مربع است و برای ان دسته از افرادی است که ناخن های بلند را دوست دارند این نوع برای انواع فرم دست مناسب است برای داشتن ناخن بالرینی ابتدا باید ناخن ها را به شکل مربع در آورد و هر یک از اضلاع جانبی ناخن را صاف و موازی نمود زوایای ناخن هم سمباده کشید تا ناخن کمی گرد به نظر برسد در این نوع می توان از انواع لاک روشن , تیره و خنثی استفاده نمود .

مدل ناخن مستطیلی :

مدل ناخن مستطیلی شبیه ناخن های مربعی سری صاف اما قدی بلندتر دارد و می تواند انتخابی مناسب برای دستان تپل باشد ؛ مدل گلدانی نیز در واقع همان مدل مستطیلی بوده اما در آن از شکل نوستالژیک گلدان ها استفاده شده و گوشه های ناخن تیزتر هستند .

چه مدل ناخنی به چه دستی میاد ؟

در موارد فوق به مدل های ناخن اشاره شد اما اینکه چه مدل ناخنی به چه دستی می آید دقت در شکل کوتیکول انگشتان است اگر کوتیکول بیضی شکل دارین بهترین انتخاب برای شما مدل کشیده و بیضی است و مدل های کوتاه دست را پهن تر نشان داده و اصلا مناسب نیست اگر نمی خواهید دست هایتان چاق تر نشان داده شود  از مانیکورهای بلند و مخروطی شکل مانند بادامی و خنجری استفاده کنید .

براشینگ مو در شهرک راه آهن
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button