مقالات

چه مدل مویی برای صورت چاق خوب است ؟

سبک آرایش موها بر روی سن و چهره تأثیر گذاشته و موجب می شود که فرد جوانتر و یا پیرتر به نظر برسد اگر می خواهید جوانتر به نظر برسید بهتر است به مدل مویتان نیز اهمیت بدهید زیرا برخی از مدل ها شما را جوانتر و زیباتر می کند در انتخاب مدل کوتاهی مو توجه به فرم صورت بسیار با اهمیت است زیرا صورت اشخاص در انواع فرم مربعی , مستطیل , مثلثی , قبلی , بیضی و الماسی شکل است از جمله صورت ها می توان به صورت گرد و تپل اشاره نمود اما چه مدل مویی برای صورت چاق خوب است ؟ سالن زیبایی مارینا مرکز تخصصی کوتاهی مو با صد ها مدل موهای جدید در خدمت شماست .  جهت دریافت نوبت با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با  : 

  • چه مدل مویی برای صورت چاق خوب است ؟
  • مدل موی مردانه برای آقایان با صورت چاق و گرد
  • چه رنگ مویی به صورت گرد می آید ؟

آرایشگاهی کوتاهی مو در غرب

مدل مو برای صورت چاق

چه مدل مویی برای صورت چاق خوب است ؟

از انواع فرم صورت می توان به صورت گرد اشاره کرد , در این صورت ها چانه گرد , گونه ها برجسته و در کل چهره گرد و تو پر بوده و زاویه تیزی در آن نمی بینید ؛ مدل موی انتخابی برای این فرم صورت باید به گونه ای باشد که چهره را پوشانده و صورت را کمی لاغر تر و کمی کشیده تر نشان دهد .

مدل موی چتری برای صورت گرد و چاق :

اینکه چه مدل مویی برای صورت چاق خوب است ؟ می توان به مدل موی چتری اشاره کرد ؛ بهترین مدل موی چتری مدل موی فرق کج بوده این نوع به گونه ای است که موهایتان به یک سمت از صورت شما متمایل است چتری فرق کج که بسیار پر و ضخیم بوده زیبایی شما را دو چندان می کند .

سالن رنگ مو در غرب تهران

مدل موی پیکسی برای صورت گرد و چاق :

از دیگر مدل موهای زیبا و مناسب برای صورت های گرد و چاق مدل موی کوتاه پیکسی استدر این مدل یک طرف موها کاملا کوتاه و طرف دیگر بلند تر بوده به طوریکه گردی صورت را به خوبی خنثی می کند .

مدل موی لیر کوتاه برای صورت گرد و چاق :

مدل لیر کوتاه از دیگر مدل های مناسب برای افرادی است که می گویند چه مدل مویی برای صورت چاق خوب است ؟ این نوع علاوه بر اینکه گردی صورت را متعادل کرده حجم موها را نیز کمتر می کند به طور کلی اگر صورت شما گرد و کمی چاق است باید به سمت مدل هایی بروید که صورت را کشیده تر و لاغر نشان دهد .

مدل موی مردانه برای آقایان با صورت چاق و گرد

انتخاب مدل مو تنها به خانم ها محدود نمی شود بلکه در آقایان نیز به فرم صورت بستگی دارد در صورتی که شما جزء آقایانی هستید که صورت چاق و تپل دارید انتخاب مدل مو وریش و رعایت نکانی باعث می شود که فرم صورت زیباتر جلوه کند ؛ اگر به موی بلند علاقه مند هستید فقط بلندی مو باید تا گوش ها برسد همچنین می توانید موها را به صورت چتری روی پیشانی بریزید اما تنها قسمتی از یشانی پوشیده شده و موها نباید بلند باشد , موهای روشن برای آقایان با صورت تپل انتخاب خوبی نبوده و بهتر است مو تیره باشد ؛ بهترین انتخاب برای صورت چاق این است که موها را کنار کوتاه کرده و مو در مرکز بیشتر باشد .

کراتینه مو در شهرک راه آهن

چه رنگ مویی به صورت گرد می آید ؟

برای افرادی که صورت گرد دارند بهترین گزینه هایلایت است از آرایشگر خود بخواهید بالای پیشانی را روشن تر و پایین گوش ها و فک را تیره نماید همچنین می توانید برای زیبایی بیشتر از لباس هایی که یقه بازتری دارند تا گردی صورت را کشیده تر نشان دهد استفاده کنید .

تاتو صورت و بدن در چیتگر
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
نوار کناری
Call Now Button